Norėčiau, kad fotografijos dėka žmonės iš naujo pamiltų ar atrastų save, prisimintų tikras emocijas ir tikrą kokybišką laiką kartu.

Sveiki, esu Alina. Natūraliai, po mažais žingsneliais tarytum mane pačią susirado ir pasikvietė pati fotografija. Pirmiausia viskas prasidėjo nuo noro turėti įdomių ir gražių savo vaikų nuotraukų. Atėjau smalsumo vedama, o paskui pradėjau mokytis, daugiau fotografuoti ir ieškoti būdų kaip įdomiau, originaliau įamžinti akimirkas. Pamenu, kai pradžioje pradėjau fotografuoti bendradarbes, jų portretus ir tada aš pajutau, kad pražydau tarsi iš vidaus. Visas kūrybingumas, kurio net neįtariau kad turiu, tiesiog prasiveržė. Tuomet suvokiau, kad turiu tęsti šią veiklą ir eiti toliau. Fotografija man nėra tik įrėmintos nuotraukos ir pakabintos ant sienos. Fotografija man yra kur kas daugiau. Tai tarsi skrydis ir terapija, kurioje svarbiausia žmonių jausmai, emocijos. Man labai svarbu natūrali žmogaus būsena, atvirumas tą akimirką. Tada nuotraukos tampa tokios gyvos! Tiesa, fotografija leidžia ir man kartu išjausti kitų žmonių emocijas, potyrius. Taip aš mokausi pažinti pasaulį kartu.
Norėčiau, kad fotografijos dėka žmonės iš naujo pamiltų ar atrastų save, prisimintų tikras emocijas ir tikrą kokybišką laiką kartu. Man gera “nusėsti” į žmonių albumus ir taip įgauti ilgametę vertę. Tampu labai laiminga, kai sustabdytos akimirkos žmogui tampa stiprybės ir laimės šaltiniu.Tuomet jaučiuosi palikdama pėdsaką žmonių širdyse ir būdama laimingų akimirkų dalimi.